Studniówka 2014

Wstęp: 

Dnia 16.01.2014 w hotelu Faltom odbyła się studniówka. Maturzyści rozpoczęli swój uroczysty bal o godzinie 20.00, powitaniem przybyłych gości. Pani wicedyrektor Danuta Klapper –Szczucka ciepłymi słowami podziękowała za wspólnie przeżyte chwile przez te trzy

Dnia 16.01.2014 w hotelu Faltom odbyła się studniówka. Maturzyści rozpoczęli swój  bal o godzinie 20.00 powitaniem przybyłych gości. Pani wicedyrektor Danuta Klapper –Szczucka ciepłymi słowami podziękowała za wspólnie przeżyte chwile przez ostatnie trzy lata, dodawała otuchy przed czekającym maturzystów egzaminem, do którego zostało co prawda nie równe 100, ale 110 dni. W swoim krótkim przemówieniu apelowała do ambicji, odwagi i poszukiwania w sercu determinacji do realizowania marzeń.
W ostatnim zdaniu wypowiedziała tradycyjne : „POLONEZA CZAS ZACZĄĆ”.  
Stroje i prezencja maturzystów budziły zachwyt i wzruszenie. Rodzice i nauczyciele ukradkiem ocierali łzy, myśląc :…gdzie się podziały te dzieci, którymi byli jeszcze tak niedawno?...
Gośćmi wieczoru byli nauczyciele oraz przedstawiciele rodziców naszych maturzystów. Skromni i w tle, ale to właśnie rodzice są osobami o których należy pamietać w chwilach ważnych i uroczystych.
Zaproszono wszystkich do stołów na wspaniałą kolację, a po niej do zabawy na parkiecie. W czasie całego wieczoru było wiele niespodzianek: od fotograficznej budki, w której można było robić sobie zdjęcia w przedziwnych przebraniach, po kosze kwiatów dla dyrekcji szkoły, Oskarów dla wychowawców klas i pokazu tanecznego dziewcząt. Zdobywcy Oskarów, zaskoczeni wyróżnieniami, dziękowali swoim klasom, wzruszeni jak na prawdziwej Oskarowej gali w Hollywood.
 Inwencja twórcza tegorocznych maturzystów przebiła wszystkie poprzednie roczniki! Organizacja i prowadzenie były na absolutnie profesjonalnym poziomie.
 Przed północą wjechał na salę gigantycznych rozmiarów tort z logo naszej szkoły i płonącymi fajerwerkami. Tradycyjnie pierwszy kawałek ukroiła w zastępstwie Pani dyrektor Miękus, Pani wicedyrektor Klapper- Szczucka. W czasie tego wydarzenia młodzież gromko odśpiewała  „Sto lat” swojej szkole.
Zabawa, sądząc po ilości osób na parkiecie, była wspaniała, nogi same tańczyły, buty zostały w kącie, bez nich  tańczyło się lepiej smiley
Dziękujemy przede wszystkim rodzicom, a zaraz po nich organizatorom tego wspaniałego balu za cudowna zabawę !

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILMY

DSC02673.JPG
DSC02708.JPG
DSC02696.JPG
DSC02692.JPG
DSC02681.JPG
DSC02711.JPG
DSC02739.JPG
DSC02787.JPG
DSC02785.JPG
DSC02784.JPG
DSC02755.JPG
Dział: