Studniówka 2012!

Wstęp: 

Dnia 5.01.2012 w hotelu Faltom w Rumii odbyła się tegoroczna Studniówka. Piękna oprawa, wspaniałe przygotowanie, znakomita kuchnia, muzyka porywająca do tańca, to chyba wszystkie warunki dobrej zabawy. To od kilku lat najwspanialsza Studniówka!

Dnia 5.01.2012 w hotelu Faltom w Rumii odbyła się tegoroczna Studniówka.
Piękna oprawa, wspaniałe przygotowanie, znakomita kuchnia, muzyka porywająca do tańca, to chyba wszystkie warunki dobrej zabawy. To od kilku lat najwspanialsza Studniówka!
Wszystko zaczęło się uroczystym powitaniem i tradycyjnym POLONEZEM, odtańczonym z kunsztem i elegancją godna tego narodowego tańca. Maturzyści zamienili adidasy, bluzy z kapturem i dżinsy na piękne suknie i eleganckie garnitury. Wyglądali tak zjawiskowo, że flesze aparatów nie przestawały błyskać. Rodzicom łza się w oku kręciła…gdzie się podziały ich małe dzieci?... Wzruszający, piękny i dopracowany do perfekcji przez mozolne treningi pod okiem Pani Sylwii Perzanowskiej, Polonez. Potem bukiety dla dyrekcji szkoły i piękne róże dla nauczycieli. Czas było zasiąść do stołów na wykwintnie podany i bardzo smaczny posiłek. Kiedy ze strony parkietu popłynęły latynoamerykańskie rytmy wszyscy porzucili widelce i ruszyli na parkiet , który ze zmiennym natężeniem, ale do końca był pełny. Około 23 panowie z III C dali  show , a o 24.00 wjechał na salę wspaniały tort z logo naszej szkoły. Pierwszy kawałek ukroiła uroczyście Pani dyrektor. Później też były niespodzianki, bowiem okazało się, ze matematyczki, polonistki, anglistki, w-f- iści , ba! nawet ksiądz, mało że znają wielomiany, Bogurodzicę, Pismo Święte i wiele innych, to świetnie tańczą. Któremuś z uczniów wyrwało się :…” Łał !...Ale wymiatają!” Wśród uczniów też nie było widać nieporadnie drepczących w rytm muzyki. Na parkiecie byli w swoim żywiole.
Zabawa trwała prawie do białego rana. Miejmy nadzieję ,że JAKA STUDNIÓWKA- TAKA MATURA.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej SUPERSTUDNIÓWKI! DZIĘKUJEMY!!!!

 

ZOBACZCIE ALBYM ZDJĘĆ I FILMÓW

ALBUM ZDJĘĆ KAMILA DOPKE

SDC12482.JPG
SDC12479.JPG
SDC12455.JPG
SDC12438.JPG
SDC12435.JPG
SDC12411.JPG
SDC12407.JPG
Dział: