Spektakl z okazji Dnia Patronki

Wstęp: 

Szkolne koło teatralne zaczęło swoją działalność już na początku września 2013 roku. Naszą pierwszą inicjatywą było przygotowanie pod kierunkiem pań: Jolanty Rulewskiej i Justyna Blicharz spektaklu z okazji Dnia Patronki, obchodzonego w tym roku 21 października.

Szkolne koło teatralne zaczęło swoją działalność już na początku września 2013 roku.
Naszą pierwszą inicjatywą było przygotowanie pod kierunkiem pań: Jolanty Rulewskiej i Justyna Blicharz spektaklu z okazji Dnia Patronki, obchodzonego w tym roku 21 października.
     Aktorzy zaprezentowali montaż słowno- muzyczny zatytułowany „Agnieszki Osieckiej portret subiektywny”. Pomysł spektaklu był oparty na wykorzystaniu akrostychu, którego kolejne elementy pojawiały się na ekranie.
     Zgromadzeni widzowie mieli okazję poznać życie naszej patronki, ale także talent recytatorski i wokalny młodych aktorów: Igi Karwowskiej z  Ia, Dominiki Kolanko (która brawurowo poprowadziła całą uroczystość), Olgi Perskiej, Klaudii Potrykus z I b, Małgorzaty Litwińskiej z I c, Maciej Pokrzywińskiego z Id oraz Małgorzaty Kowakowskiej z II a i Filipa Kaźmierczaka z II d.
Bardzo odpowiedzialną rolę pełnili Patryk Pasik z III a, Iwo Krzepkowski i Krzysztof Lewandowski z I b- byli oni bowiem odpowiedzialni za stronę techniczną całego przedsięwzięcia.
     Wszyscy spisali się wspaniale!

Canon EOS 50D 122.JPG
Canon EOS 50D 138.JPG
Canon EOS 50D 130.JPG
Canon EOS 50D 141.JPG
Canon EOS 50D 148.JPG
Canon EOS 50D 158.JPG
Canon EOS 50D 156.JPG
Canon EOS 50D 155.JPG