Pożegnanie maturzystów

Wstęp: 

Jak co roku  30 kwietnia uczestniczyliśmy w uroczystym pożegnaniu naszych kochanych trzecioklasistów. Impreza od roku w nowej edycji – bardziej uroczysta i w większej przestrzeni- chyba się podobała.

Niestety to już nie żarty! Choć zima była bardzo długa i wydawało się, że maj nie nadejdzie tak się nie stało! Oto mamy jednak maj (wprawdzie nie różni się od listopada) i matura za parę dni. Dlatego jak co roku  30 kwietnia uczestniczyliśmy w uroczystym pożegnaniu naszych kochanych trzecioklasistów. Impreza od roku w nowej edycji – bardziej uroczysta i w większej przestrzeni- chyba się podobała. Nasi bohaterowie bardzo poważni i uroczyści a ‘młodszaki’ skupione, że aż dziw brał!
Tradycyjnie wyróżnionych uczniów klas trzecich nagradzała Pani Dyrektor Anna Miękus, a pozostałych żegnali wręczając świadectwa wychowawcy. Nie zabrakło też nagród i wyróżnień za konkursy i sukcesy sportowe.
Jak co roku uczniowie klas drugich obdarowali swoich starszych kolegów i koleżanki drobnymi upominkami  - breloczkami z logo szkoły- panie dostały też piękne białe róże, a po uroczystości zasadzono bez – kolejny prezent na pożegnanie. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze – na pewno będziemy trzymać za nich kciuki – zwłaszcza młodsi koledzy i koleżanki , którzy dzięki maturze otrzymali prezent w postaci najdłuższego majowego weekendu- 9 wolnych dni – nie ma sprawiedliwości!
Poniżej znajdziesz Galerię Zdjęć z uroczystości autorstwa Oli Karczmarskiej:

  https://picasaweb.google.com/108376038016119210172/ZakonczenieMaturzystow#
 

DSC_0076.JPG
DSC_0038.JPG
DSC_0024.JPG
Dział: