Pożegnanie klas trzecich

Wstęp: 

I znów nieubłagalnie nadszedł koniec kwietnia, znak że czas pożegnać naszych drogich trzecioklasistów. Uroczystość pożegnania, choć nie zaplanowano fajerwerków, a jedynie tradycyjną, choć piękną oprawę, nie obyła się bez miłych niespodzianek.

I znów nieubłagalnie nadszedł koniec kwietnia, znak że czas pożegnać naszych drogich trzecioklasistów. Uroczystość pożegnania, choć nie zaplanowano fajerwerków, a jedynie tradycyjną, choć piękną oprawę, nie obyła się bez miłych niespodzianek. Nie zabrakło, jak co roku nagród Dyrektora szkoły oraz wyróżnień dla najlepszych uczniów, a także uczestników i zwycięzców wszelkich konkursowych zmagań. Jednakże zdecydowany ton całej uroczystości nadali uczniowie klasy III D, którzy z wielką klasą, rozstawali się ze swoja szkołą i nauczycielami.
Były bukiety kwiatów dla Dyrekcji szkoły, „Oskary” dla nauczycielskich gwiazd,  niespodzianki dla wychowawców. III D wręczyła swoje pamiątkowe zdjęcie, wszystkim uczących w tej klasie nauczycielom. Przepiękną i pomysłową pamiątkę, w postaci serca składającego się z setek zdjęć, zrobionych przez trzy lata pobytu w naszej szkole, przekazał  Igor Nizio z klasy III C.
Wyróżniających się osobowości, a jest ich wiele, z rocznika który właśnie kończy szkołę, nie da się zapomnieć.
Uczniowie klas drugich, którzy tradycyjnie wręczali swoim starszym kolegom pamiątkowe breloczki, również byli pod sporym wrażeniem. Na koniec reprezentanci klas trzecich, wzorem ubiegłych lat, posadzili kolejne drzewko, jeszcze jeden miły upominek od młodszych kolegów i koleżanek.
Wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystej oprawy i sprawnego przebiegu tego pożegnania, serdecznie dziękujemy!
Naszym wspaniałym, już ABSOLWENTOM, życzymy połamania piór na maturze!

W załączniku znajdziesz "serce", zrobione z wielu setek zdjęć, wykonanych przez Igora Nizio, podczas trzech lat nauki w naszej szkole. Warto powiększyć to zdjęcie.

ZOBACZ FILM DAMIANA CEJLOWSKIEGO Z II C
ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ ADY KUNIKOWSKIEJ Z II A

 

ZałącznikWielkość
serce.jpg5.05 MB
Canon EOS 50D 274.JPG
Canon EOS 50D 273.JPG
Canon EOS 50D 095.JPG
Canon EOS 50D 079.JPG
Canon EOS 50D 066.JPG
Canon EOS 50D 058.JPG
Canon EOS 50D 053.JPG
Canon EOS 50D 031.JPG
Canon EOS 50D 016.JPG