Pożegnanie klas trzecich

Wstęp: 

Dnia 27 kwietnia odbyło się zakończenie klas trzecich, które zostało przygotowane przez koleżanki i kolegów z klas drugich. Wydarzenia miało charakter gali rodem z Hollywood.

Dnia 27 kwietnia odbyło się zakończenie klas trzecich, które zostało przygotowane przez koleżanki i kolegów z klas drugich. Wydarzenia miało charakter gali rodem z Hollywood. Przed jej rozpoczęciem maturzyści udali się na skwer, aby zrobiono im pamiątkowe zdjęcie. Na Sali gimnastycznej, po czerwonym dywanie jak gwiazdy światowego kina wkraczały Panie wychowawczynie w towarzystwie swojego ucznia. Oscar- nagroda filmowa , w którą wcielił się Paweł Kulig wręczał kwiaty.
Po zajęciu przez wszystkich miejsc, Pani dyrektor Anna Miękus powiedziała parę słów do tegorocznych maturzystów. Nagrody za udział w konkursach zostały wręczone i zaczęła się wyczekiwana przez wszystkich wielka chwila- wręczanie świadectw. Wraz ze świadectwem każdy absolwent dostał breloczek z logo naszej szkoły oraz grosik na szczęście. Na koniec mogliśmy przywołać wspomnienia dzięki prezentacjom multimedialnym poszczególnych klas. Zdjęcia z wycieczek, lekcji i wesołych wydarzeń z podkładem muzycznym przywołały wspomnienia. Czas umiliły nam Daria Jabłońska i Daria Herrmann, które zaśpiewały m. in. kultową piosenkę pt. „To już jest koniec” podczas, której wielu osobom zakręciła się łezka w oku. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego naszym starszym koleżankom i kolegom oraz życzymy powodzenia na zbliżającej się wielkimi krokami maturze!
Ola Kondrat

ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ OLI KARCZMARSKIEJ
ZOBACZ PRZEZENTACJĘ KLASY III A
ZOBACZ PREZENTACJĘ KLASY III B
ZOBACZ PRZEZENTACJĘ KLASY III C
ZOBACZ PREZENTACJĘ KLASY III D

DSC_0068.JPG
DSC_0057.JPG
DSC_0049.JPG
DSC_0042(1).JPG
DSC_0039.JPG
DSC_0038.JPG
Dział: