Koncert Marcina Januszkiewicza w naszej szkole

Wstęp: 

Pani Dyrektor Anna Miękus zrobiła prezent swoim nauczycielom, uczniom i gościom. Tym razem zaprosiła laureata I nagrody XIV Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” Marcina Januszkiewicza i towarzyszących mu muzyków.

17 października wieczorem, Pani Dyrektor Anna Miękus zrobiła prezent swoim nauczycielom, uczniom i zaproszonym gościom. Okazje były co najmniej dwie, Dzień Patronki szkoły oraz nauczycielskie święto.
Tym razem zaprosiła laureata I nagrody XIV Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” Marcina Januszkiewicza i towarzyszących mu muzyków. Koncert był piękny , poruszający i niezwykle oryginalny. „To była uczta dla duszy” …mówili goście opuszczający salę , dziękując Pani Dyrektor i artystom. Muzycznie różnorodny i pomysłowy, aktorsko czasem przerysowany, czasem delikatny, kiedy indziej szalony... taki jak piosenki Agnieszki Osieckiej.
Na koniec, kiedy artyści po bisach zeszli ze sceny i wydawało się , że to już koniec, Pani Dyrektor zapowiedziała Martynę Smoczyńska z klasy III D, wyróżnioną w tegorocznym V Przeglądzie Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej. Martyna zaśpiewała tak pięknie , że nawet Marcin Januszkiewicz i jego muzycy z niedowierzaniem kręcili głowami.

Nie da się tego wieczoru opisać , można tylko za niego dziękować artystom oraz pomysłodawczyni i sprawczyni tej pysznej uczty dla zmysłów i serca.

ZOBACZ FILMY DAMIANA CEJLOWSKIEGO
DIABŁY W DESZCZU
SERCE MOJE PIK,PIK, PIK...
MĘSKI PROTEST SONG
CYRK NOCĄ
CZĘŚCI ZAMIENNE
ZAKOCHANI

NIEPEWNOŚĆ
DYSKOTEKA GRA

 

DSC_0045.JPG
DSC_0044.JPG
DSC_0042.JPG
DSC_0036.JPG
DSC_0034.JPG
DSC_0018.JPG
DSC_0010.JPG
DSC_0007.JPG
DSC_0003.JPG