Festiwal Pasji już za 3 tygodnie!

Wstęp: 

W tym roku reaktywujemy Festiwal Pasji, odbędzie się on we wtorek 08.03.2016r. Festiwal Pasji, jest imprezą utrzymaną w konwencji targów, mającą na celu zaprezentowanie zainteresowań i pasji młodzieży naszej szkoły. Ma być także okazją do poznania się i zintegrowania osób o tych samych zainteresowaniach oraz zainspirowania młodzieży, która pasji jeszcze nie ma.

W tym roku reaktywujemy Festiwal Pasji, odbędzie się on we wtorek 08.03.2016r.
Festiwal Pasji, jest imprezą utrzymaną w konwencji targów, mającą na celu zaprezentowanie zainteresowań i pasji młodzieży naszej szkoły. Ma być także okazją do poznania się i zintegrowania osób o tych samych zainteresowaniach oraz zainspirowania młodzieży, która pasji jeszcze nie ma.
Podczas Festiwalu będzie można czegoś się nauczyć, pozyskać nowe kontakty.
W  trakcie imprezy będą także  pokazy taneczne i muzyczne oraz tak jak w minionych latach, zostanie rozstrzygnięty konkurs na najciekawsze stanowisko.
Zaproście  swoich rodziców, aby zaprezentowali swoją pasję, a może macie wspólne zainteresowania lub hobby? Może uprawiacie wspólnie sport lub podróżujecie?
Zapraszamy wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich pasji  na stanowiskach rozstawionych na sali gimnastycznej. Wystarczy tylko  zgłosić ten fakt na Librusie do pedagoga szkolnego do dnia 20.02.2016. Należy podać imię nazwisko, klasę, jaką pasję chcesz zaprezentować.    
                                       
NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ  ATRAKCYJNE NAGRODY.
Już dziś możesz zaplanować konwencje w jakiej pokażesz swoja pasję.

Plakat 1_0_0.jpg
Dział: