Dzień Nauczyciela

Wstęp: 

Dnia 13 października uczciliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Z tej okazji odbył się mecz siatkówki-uczniowie kontra nauczyciele. Przed pierwszym dzwonkiem w pokoju mauczycielskim znalazła się niespodzianka od Samorządu Uczniowskiego. Pięknie udekorowany stół z ciastami własnego wypieku! W składzie drużyny uczniów znaleźli się: Marta Grala, Magda Jażdżewska, EwaSosnowska, Magda Głuszek, MonikaJaworska, Angelika Tomkiewicz, Paweł Gruźlewski, Robert Michalczyk, Alan Bolda, Sebastian

Dnia 13 października uczciliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Z tej okazji odbył się mecz siatkówki, uczniowie kontra nauczyciele. W składzie drużyny uczniów byli:Marta Grala, Magda Jażdżewska, Ewa Sosnowska, Magda Głuszek, Monika Jaworska, Angelika Tomkiewicz, Paweł Gruźlewski, Robert Michalczyk, Alan Bolda, Sebastian Koska, Arek Łuka, Kuba Stasiewicz, Krzysztof Józefczak. Rolę trenerów pełnili: Łukasz Naus i Robert Lenart. Zawodnikami w drużynie nauczycieli byli: Pani Małgorzata Cichocka, Pani Dorota Kasprzak, Pan Paweł Pepliński, Pani Sylwia Perzanowska, Pani Monika Ciecierska, Pan Daniel Wrześniewski, Pan Mateusz Powązka, ks. Adam, ks. Łukasz. Trenerką drużyny była Pani Dyrektor Anna Miękus.
Spotkanie rozpoczęło się krótkim apelem, który prowadzili Angelika Tomkiewicz i Kuba Wszołek. Nad całym sprzętem technicznym panował Igor Nizio, któremu należą się podziękowania. Na uroczystości zostały wręczone nagrody za najlepszego nauczyciela w szkole, którym okazał się Pan Zieliński. Drugie miejsce zajęła Pani Dorota Kasprzak. Obojgu gratulujemy!

Również mieliśmy okazję zobaczyć film przygotowany przez klasy pierwsze, w którym wypowiadały się jak podoba im się nasza szkoła i czy są zadowoleni, że w niej się uczą. Po krótkim filmie został przeprowadzony wywiad z trenerami drużyn. Pani Dyrektor zdradziła, że bardzo profesjonalnie przygotowała swoich zawodników do meczu poprzez dietę i treningi :)

Po oficjalnym przedstawieniu zawodników obu drużyn zaczął się mecz. Trzeba również dodać, że nauczyciele bardzo starannie dobrali swoje stroje. Peruki i jaskrawe kolory niekoniecznie pasujące do siebie bardzo dobrze prezentowały się na nauczycielach i tym samym podkreśliły, że najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa.

Walka do samego końca była zacięta. Po pierwszej przerwie technicznej punktacja wynosiła 20 do 17 dla uczniów. Cały czas była bardzo mała przewaga punktowa, a końcowy wynik 26 do 24 zadecydował, że uczniowie wygrali z nauczycielami.

Chociaż raz mieliśmy okazję wygrać z naszymi nauczycielami bo jak każdy pewnie wie na co dzień jest to niemożliwe. Jednak najbardziej liczy się to, że mogliśmy się wszyscy wspólnie dobrze bawić i na wesoło uczcić święto naszych wyjątkowych nauczycieli.


Aleksandra Kondrat

Samorząd Uczniowski przygotował, niespodziankę; wspaniale udekorowany stół w pokoju nauczycielskim, pełen słodkości. Każdy nauczyciel wchodzący rano do pokoju nauczycielskiego, stawał osłupiały! Ciasta domowego wypieku, jesienne kwiaty i życzenia ! ! 
Wzruszenie, radość i zaskoczenie... DZIĘKUJEMY!

zdjęcia Ola Karczmarska-

ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ


zdjęcia Daria Herman   -            ZOBACZ ALBUM

DSC_0099.JPG
DSC_0098.JPG
DSC_0071.JPG
DSC_0022.JPG
DSC_0020.JPG
DSC_0010.JPG
DSC_0003.JPG
Dział: