Sport

Zawody pływackie

Wstęp:

15 listopada 8 naszych uczniów brało udział w zawodach pływackich zainicjowanych przez 3 L.O. a w szczególności dzięki p. Ziębie - Przewodniczącemu Rady Rodziców naszej szkoły. Udział wzięli:
Kraul- Karol Kruk
Najważniejsza była świetna zabawa i możliwość rywalizacji międzyszkolnej. Dziekujemy!

15 listopada 8 naszych uczniów brało udział w zawodach pływackich zainicjowanych przez 3 L.O,  a w szczególności dzięki p. Ziębie- Przewodniczącemu Rady Rodziców naszej szkoły. Udział wzięli:
Najważniejsza była świetna zabawa i możliwość rywalizacji międzyszkolnej. Dziękujemy!

MEDALOWY uczeń klasy 3d-BARTOSZ POTRACKI

Wstęp:

29-30.września 2017 r w Pleszewie koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców w karate Blisko 400 zawodników brało udział w zawodach.To jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych impreza w roku w kalendarzu Polskiego Związku Karate. Z takich zawodów wyłaniają się zawodnicy, którzy są kwalifikowani do kadry Polski, z której potem krystalizuje się reprezentacja na Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata.Bartek po raz pierwszy na tych zawodach walczył w  kategorii kumite indywidualne mężczyzn U21-67kg zdobywając brązowy medal i dla klubu złoto w kumite drużynowym mężczyzn U21.

29-30.września 2017 r w Pleszewie koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców w karate Blisko 400 zawodników brało udział w zawodach.To jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych impreza w roku w kalendarzu Polskiego Związku Karate.

Sukcesy sportowe Macieja Trocha z I D

Wstęp:

Maciej Trocha z klasy 1d ponownie (w zeszłym roku trzykrotnie) odniósł sukces sportowy tym razem w regatach Sopot Catamaran Cup 2017 i zajął 2 miejsce w kategorii Open i pierwsze miejsce w kategorii Open Junior.
Poniżej linki do artykułów:

Kolejne sukcesy Bartka Potrackiego z II D.

Wstęp:

29 kwietnia 2017 roku w Lęborku, odbył się PUCHAR POLSKI KARATE WKF. W zawodach brało udział 288 zawodników z 36 klubów z całej Polski. Jest to jedna z  ważniejszych imprez tego typu w Polsce. Bartek w kategorii kumite juniorzy 16-17 lat -68kg zdobył srebrny medal, a brąz w kumite drużynowe juniorzy 16-17 lat.
OGROMNE GRATULACJE tym bardziej,że walczył z zapaleniem płuc.

29 kwietnia 2017 roku w Lęborku, odbył się PUCHAR POLSKI KARATE WKF. W zawodach brało udział 288 zawodników z 36 klubów z całej Polski. Jest to jedna z  ważniejszych imprez tego typu  w Polsce. Bartek w kategorii kumite juniorzy 16-17 lat -68kg, zdobył srebrny medal, a brąz w kumite drużynowym (juniorzy 16-17 lat) .
OGROMNE GRATULACJE tym bardziej, że walczył z zapaleniem płuc.

Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

Wstęp:

24.04.2017 już po raz kolejny nasze liceum było gospodarzem XIII Turnieju Integracyjnego w Tenisa Stołowego. Uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze, wykonali kawał dobrej roboty ciężko pracując przy organizacji tego wydarzenia.
Wielkie DZIĘKUJĘ wszystkim wolontariuszom!

Dział:

Mistrzyni Polski w karate Sara Elwart IIIC

Wstęp:

W ubiegły weekend kadra klubu Gokken wyjechała do Wrocławia, by rywalizować o krajowe trofea na mistrzostwach Polski. Mistrzynią Polski została Sara Elwart-(w kategorii -61kg). W finale Sara pokonała utytułowaną zawodniczkę, medalistkę na arenie międzynarodowej Kamilę Wardę.
Klub sportowy Gokken, który działa w Trójmieście i okolicach, zdobył sześć krążków w walkach i w klasyfikacji drużynowej zajął siódme miejsce.
Gratulujemy Sarze !!!

W ubiegły weekend kadra klubu Gokken wyjechała do Wrocławia, by rywalizować o krajowe trofea na mistrzostwach Polski. Mistrzynią Polski w kategorii 61kg została Sara Elwart. W finale Sara pokonała utytułowaną zawodniczkę, medalistkę na arenie międzynarodowej Kamilę Wardę.
Klub sportowy  Gokken, który działa w Trójmieście i okolicach, zdobył sześć krążków w walkach i w klasyfikacji drużynowej zajął siódme miejsce.
Brawo Saro!!!
Gratulujemy!

Sukcesy Emilii Kusy z III B

Wstęp:

Emilia Kusy z klasy III B, jest znana nam wszystkim jako osoba otwarta, uśmiechnięta, ale nie wszyscy wiedzą jakie sukcesy odnosi poza szkołą. Zazdrościmy wszystkim, którzy potrafią godzić sport i naukę. Nakłoniliśmy Emilię, aby  zechciała pochwalić się ostatnimi osiągnięciami :

Emilia Kusy z klasy III B, jest znana nam wszystkim jako osoba otwarta, uśmiechnięta, ale nie wszyscy wiedzą jakie sukcesy odnosi poza szkołą. Zazdrościmy wszystkim, którzy potrafią godzić sport i naukę.   Nakłoniliśmy  Emilię aby  zechciała pochwalić się ostatnimi osiągnięciami :

PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
TORUŃ, 11-13 lutego 2017

Agnieszka Kaszuba, odebrała kolejne nagrody z rąk Ministra, a wcześniej Prezydenta Gdyni

Wstęp:

Agnieszkę Kaszubę z III C, znamy i uwielbiamy wszyscy. Wielu z nas zazdrości jej wspaniałych cech, które w sobie wykształciła wręcz wytrenowała, dzięki którym odnosi tak wielkie sukcesy. Podziwiamy ją za  skromność, pracowitość,  determinację z jaką dąży do celu, za dyscyplinę wewnętrzną, spokój i opanowanie. Agnieszka nagradzana jest za wyniki w sporcie i wyniki w nauce.

IMG_4187.JPG

Ferie na sportowo

Wstęp:

Zapraszamy na zajęcia sportowe  z gier zespołowych w czasie ferii zimowych. W pierwszym tygodniu ferii,  13:30-15:00 -poniedziałek p.Nowakowski

Wstęp:

Kolejny sukces uczenia klasy 2d, Bartosza Potrackiego na X Polish Open International Karate Grand Prix Bielsko-Biała. Na starcie stanęła rekordowa w historii Polski liczba uczestników reprezentujących 31 państw z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Europy. Na 8 tatami podziwialiśmy rywalizację zawodników m.in. z Japonii, Francji, Anglii, Szkocji, Danii, Norwegii, Chorwacji, Włoch, Malty, Ukrainy, Białorusi i odległej Dominikany. Byli także najlepsi zawodnicy z Turcji, Algierii, Azerbejdżanu i Australii. W zawodach brało udział 1100 zawodników! i to jakich!
W takim to właśnie towarzystwie, Bartek zdobył złoto w kategorii; Kumite individual male Junior -68 kg pokonując w pierwszej walce Białorusina 3:1 w drugiej zawodnika z Malty 1:0 w trzeciej mistrza Słowacji 1:0 a w finale Szkota 4:0

W sobotę ważne zawody Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców Karate WKF Białystok trzymamy kciuki. Pomaga smiley

Kolejny sukces uczenia klasy 2d, Bartosza Potrackiego na X Polish Open International Karate Grand Prix Bielsko-Biała. Na starcie stanęła rekordowa w historii Polski liczba uczestników reprezentujących 31 państw z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Europy. Na 8 matach podziwialiśmy rywalizację zawodników m.in. z Japonii, Francji, Anglii, Szkocji, Danii, Norwegii, Chorwacji, Włoch, Malty, Ukrainy, Białorusi i odległej Dominikany. Byli także najlepsi zawodnicy z Turcji, Algierii, Azerbejdżanu i Australii. W zawodach brało udział 1100 zawodników! i to jakich!